Filtrowanie

show blocks helper

Dozowniki zapachów do 200m³

Dozowniki zapachów do 200m³

 • AWPAD-BLK_airodors.com
  KOŃCÓWKA
  Zobacz

  Bezobsługowy dozownik grawitacyjny do użytku z pasywnym systemem AirWorks® 3.0. Dodatkowo został wyposażony we wskaźnik Timestrip® informujący o wymianie wkładu zapachowego na nowy. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego koloru czarno-niebieskiego. Nie wymaga baterii, nie posiada wentylatora i silniczka. Niewielkich rozmiarów, zmieści się praktycznie w każdym miejscu. Produkt przyjazny środowisku w 100% nadaje się do recyklingu. Produkt opatentowany. Import z USA.

  PLN 30,00
 • Bezobsługowy dozownik grawitacyjny do użytku z pasywnym systemem AirWorks® 3.0. Dodatkowo został wyposażony we wskaźnik Timestrip® informujący o wymianie wkładu zapachowego na nowy. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego koloru biało-niebieskiego. Nie wymaga baterii, nie posiada wentylatora i silniczka. Niewielkich rozmiarów, zmieści się praktycznie w każdym miejscu. Produkt przyjazny środowisku w 100% nadaje się do recyklingu. Produkt opatentowany. Import z USA.

  PLN 30,00
 • Aroma Mini Dispenser Passive_airodors.pl
  ZAPOWIEDŹ
  Zobacz

  Dozownik pasywny (grawitacyjny) do odświeżania powietrza i neutralizacji przykrych zapachów. Wykonany z tworzywa sztucznego typu ABS koloru biało/ szarego. Nie wymaga baterii, programowania, nie posiada silniczka i wentylatora. Zapach uwalnia się samoczynnie przez 24 h na dobę. Współpracuje z 60 dniowymi wkładami zapachowo-neutralizującymi Spiralz™ firmy Air-Scent®. Bezobsługowy, zamykany na kluczyk. Uniwersalna kolorystyka i niewielkie rozmiary – będzie pasował do każdej toalety i łazienki. Produkt przyjazny środowisku w 100% nadaje się do recyklingu. Oznaczenie CE i zgodność z RoHS. Produkt opatentowany. Made in China/ Air-Scent® International, USA. Import z USA.

  PLN 67,60
 • Aroma Mini Dispenser Passive_airodors.pl
  ZAPOWIEDŹ
  Zobacz

  Dozownik do odświeżania powietrza i neutralizacji przykrych zapachów. Wykonany z tworzywa sztucznego typu ABS koloru biało/ szarego. Wymaga źródła energii, posiada silniczek i wentylator. Współpracuje z 30 dniowymi wkładami zapachowo-neutralizującymi Solid Square Wafers™ firmy Air-Scent® o wydajności nawet do 90 dni. Zapewnia nieprzerwaną świeżość i gwarantuje wyjątkową atmosferę w każdym pomieszczeniu dzięki wkładom o wielu zapachach. Posiada 3 funkcyjny programator sposobu pracy wraz z diodą informującą LED. Zamykany na kluczyk. Produkt przyjazny środowisku w 100% nadaje się do recyklingu. Oznaczenie CE i zgodność z RoHS. Produkt opatentowany. Made in China/ Air-Scent® International, USA. Import z USA.

  PLN 299,90
X